УЗ організувала лікування двох важкопоранених залізничників за кордоном
22.05.2022
Два важкопоранені залізничники — захисники країни — виїхали на лікування до Румунії.
Про це повідомляє залізничний журнал Railway Supply з посиланням на Rail.insider.
Укрзалізниця організувала лікування двох важкопоранених залізничників за кордоном. Це ремонтник штучних споруд Олексій Грейман та монтер колії Антон Воловик. Олексій під час військових дій отримав обширну травму голови, порізи нижніх та верхніх кінцівок з опіками. Антон зазнав важкої контузії.
Вони 11 травня вирушили на лікування та реабілітацію до Румунії. Нині Олексій Грейман перебуває у клініці швидкої допомоги Bagdasar-Arseni, а Антон Воловик — в Університетському центральному військовому госпіталі швидкої допомоги «Доктор Carol Davila».
«Наші бійці вже одужують», — наголошується у дописі.
Нагадаємо, що раніше постраждалий внаслідок ДТП машиніст Олександр Назаренко вирушив на лікування та реабілітацію за кордон.
Залізничні новини, які Ви могли пропустити:
Ключове з інтерв’ю власника Stadler Rail Петера Шпулера швейцарській газеті “Finanz und Wirtschaft”

