Лінія метро Хошиміна почала роботу в тестовому режимі з 11 листопада 2024 року. Про це інформує портал новин про залізничний транспорт Railway Supply.

Лінія метро
Photo: HCMC Metro

Лінія метро Хошиміна, найбільшого міста В’єтнаму, почала працювати у тестовому режимі з 11 листопада 2024 року. Потяги курсують щодня з інтервалом у 4 хвилини 30 секунд вранці та 10 хвилин ввечері.

Водневі технології Hyundai та Ульсана для сталого розвитку міської екосистеми

Тестові випробування лінії розпочалися 14 жовтня та завершилися 8 листопада 2024 року, що дало змогу досягти розрахункової пропускної спроможності. Спочатку використовували не більше 20 відсотків усієї можливості пропуску.

Проєкт включає 14 поїздів з 17 запланованих, замовлених у компанії Hitachi Rail. Ці поїзди використовуватимуть залежно від навантаження у будні та вихідні дні. Три резервні потяги залишено на випадок збільшення пасажиропотоку. Після 18 листопада, на основі отриманих даних, обговорять подальші плани роботи лінії.

На даний момент готовність першої лінії метро перевищує 98,6 відсотка. Тривають завершальні роботи на мостах, у службових приміщеннях та перевірка пожежної безпеки. Персонал готують для ефективного обслуговування лінії, аби забезпечити її безперебійне функціонування після офіційного запуску.

Згідно з планом, 22 грудня 2024 року лінію офіційно введуть в експлуатацію. Протягом першого місяця проїзд для жителів та туристів буде безкоштовним. Після цього вводяться квитки, вартість яких становитиме від 6000 до 20 000 донгів (₫) залежно від тривалості поїздки.

Будівництво лінії метро завдовжки 19,7 кілометра, що з’єднує станції Бен Тхань і Суой Тьєн, почалося у 2012 році. Загальний обсяг інвестицій у проєкт склав близько $1,82 мільярда. На лінії розташовано три підземні та 11 наземних станцій. Спочатку запуск планували на 2018 рік, проте терміни неодноразово переносилися через технічні та фінансові труднощі.

Новини залізничного транспорту, промисловості та залізничних технологій від Railway Supply, які ви могли пропустити:

C2C збільшує доходи завдяки боротьбі з безбілетниками на приміських маршрутах