Кабінет Міністрів України вніс зміни до складу правління АТ «Укрзалізниця». Про це йдеться у розпорядженні уряду за № 384-р від 13 травня 2022 року.

УЗ направит

У документі зауважується, що з обійманих посад звільняються члени правління товариства Павло Цубер та Григорій Бойко «у зв’язку з розірванням трудових контрактів за угодою сторін», передає залізничний журнал Railway Supply з посиланням на Rail.insider.

Водночас з 18 травня членами правління УЗ стануть Володимир Крот, Роман Черніцький та Вячеслав Єрьомін «строком до 31 березня 2025 року».

Нагадаємо, що Олександр Камишін був призначений в. о. голови правління Укрзалізниці 11 серпня 2021 року. А наприкінці грудня повноваження голови правління Олександра Камишіна, членів правління Ореста Логунова, Григорія Бойка, Євгена Лященка та Олександра Перцовського було пролонговано до 31 березня 2022 року. Крім того, до складу правління увійшли Євген Шрамко та Павло Цубер. Наприкінці березня Кабінет Міністрів України затвердив повноваження правління АТ «Укрзалізниця» на постійній основі.

Залізничні новини, які Ви могли пропустити:

Україна націоналізує активи кредиторів УЗ і Донецької залізниці