Україні потрібно будувати євроколію для інтеграції в залізничну систему ЄС, – Кубраков
23.05.2022
Переходити на нову колію хочуть поетапно, спочатку поєднати великі вузли та міста. Україні необхідно будувати європейську колію для інтеграції до європейської системи, заявив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.
Про це пише залізничний журнал Railway Supply з посиланням на Інтерфакс-Україна.
Він зазначив, що переходити на нову колію потрібно поетапно – спочатку поєднати великі вузли та міста.
“В Україні потрібно будувати європейську колію та поєднувати свою залізничну мережу з європейською”, – наголосив він.
Кубраков додав, що стратегічною метою в майбутньому є повний перехід на європейську колію, але додав, що у сусідній Польщі все одно залишилися лінії, де ще є радянська колія.
Залізничні новини, які Ви могли пропустити:

