Санкції заблокували експорт Білорусі на 18 млрд доларів
16.05.2022
Внаслідок введених санкцій через посібництво агресії проти України експорт з Білорусії до ЄС та Північної Америки знизиться на 16–18 млрд доларів. Про це повідомив прем’єр-міністр Білорусі Роман Головченко.
«Санкції Заходу заблокували експорт з Білорусі до країн Євросоюзу та Північної Америки в обсязі 16–18 млрд доларів на рік», — заявив посадовець в інтерв’ю телеканалу Al-Arabia, передає залізничний журнал Railway Supply з посиланням на Rail.insider.
Очільник уряду держави—поплічниці агресорки висловив сподівання, що білоруський експорт вдасться швидко переорієнтувати на Схід.
«Величезне значення за нинішніх умов має інтенсифікація роботи в усіх регіонах Азії, Африки, Азійсько-Тихоокеанського регіону, Близького Сходу, Південної Америки», — зазначив Роман Головченко.
Як повідомлялося раніше, через санкції експорт калійних добрив з Білорусі та РФ впав на 20%.
Залізничні новини, які Ви могли пропустити:
Україна націоналізує активи кредиторів УЗ і Донецької залізниці

