Повінь у Пакистані завдала величезної шкоди залізничній мережі
28.09.2022
Федеральний міністр залізниць Пакистану Хаваджа Саад Рафік заявив, що нещодавня повінь у країні завдала безпрецедентних збитків залізничній мережі, особливо в південних регіонах Белуджистан і Сінд. Про це повідомляє журнал Railway Supply із посиланням на IRJ.
Рафік каже, що його відділ працює над відновленням нормальної роботи: відновлюється рух на лінії Тафтан-Далбадін до іранського кордону, а лінія Дера-Алла-Яр-Джакобабад залишається під водою. Міністерство працює над тим, щоб гуманітарна допомога з Туреччини могла доставлятися залізницею до Кветти після обвалення мосту минулого місяця, що призвело до припинення руху між Карачі та Кветтою.
«Мусонні дощі і повені, що не припиняються, не тільки зруйнували багато залізничних колій, а й пошкодили мости, які з’єднували провінції Сінд і Белуджистан з іншими частинами країни», — каже Рафік. «Весь персонал працює у три зміни, щоб відновити шляхи після відступу паводкових вод».
Залізниці Пакистану втрачають близько 90 мільйонів рупій (385 025 доларів США) на день через несподівані мусонні дощі та раптові повені, при цьому фінансові наслідки посилюються необхідністю повернення грошей пасажирам. Компанія також докладає максимум зусиль, щоби вчасно виплачувати зарплату своїм співробітникам.
Оскільки збитки, як очікується, становитимуть понад 400 мільярдів рупій, компанія урізала пільги своїм високопосадовцям та керує використанням палива для скорочення витрат.
Залізничні новини, які Ви могли пропустити:



