У Мелітополі (Запорізька область) партизани пошкодили бронепоїзд російських окупантів.

партизани пошкодили бронепоїзд

Про це повідомляє залізничний журнал Railway Supply з посиланням на Rail.insider.

Зауважується, що заряд спрацював під вагоном з особовим складом. У результаті дистанційного підриву пошкоджено дві залізничних колії. Зупинені бронепоїзд, а також состав з цистернами, що слідував за ним. Крім того, повідомляють про перестрілку після вибуху.

Кількість загиблих і поранених наразі з’ясовується.

Нагадаємо, у березні стало відомо, що окупанти використовують бронепоїзд.

Окрім того, в окупованій Якимівці (Мелітопольський район) 28 квітня було зруйновано залізничний міст.

Залізничні новини, які Ви могли пропустити:

Кабмін змінив склад правління Укрзалізниці